Podstawa prawna: Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94, z późn. zm. oraz przepis wykonawczy R.M.G.i P. z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. nr 180 poz. 1860 z dnia 18 sierpnia 2004 r. art. § 14).
Szkolenie okresowe ma na celu aktualizację i ugruntowanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zaznajomienie uczestników szkolenia z nowymi rozwiązaniami techniczno-organizacyjnymi w tym zakresie.
| Aspekty prawne poprawnego zarządzania organizacją w świetle wymagań prawa pracy i przepisów wykonawczych. |
| Wymagania organizacyjno - techniczne w sferze BHP na stanowiskach pracy. |
| Nowe zalecenia w zakresie BHP i PPoż. oraz procedury kontroli PIP w 2012 r. według nowych przepisów. |
| Wypadki przy pracy – profilaktyka |
| Ergonomia pracy – Dyrektywy UE |
| Podsumowanie: pytania, odpowiedzi w zakresie prowadzonego seminarium |
Zajęcia prowadzone przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy, szkolenie odbędzie się w Ośrodku Doskonalenia Kadr w Warszawie ul. Warszawska 58c lokla 47 – I piętro Galeria – Gawra










